Dünyanın gayrimenkul vitrini olan Realty®Co. 50’den fazla ülkede hizmet vermektedir. Realty®Co. Franchising sistemi dünyanın en verimli gayrimenkul franchising sistemi olarak tescillenmiştir.

Realty®Co Franchise Başvuru Formu

Dünyanın en verimli gayrimenkul franchise sistemiyle tanışmaya hazır mısınız?

 

Sektörün ezber bozan markası Realty®Co. sizleri bir işletme sistemi olan franchising sistemine davet ediyor.

İşletme Sistemi Franchising'i nedir?

 

Franchisee ve Franchisor sistemlerinde sadece ürün, servis ve marka alanında değil, bir bütün olarak işletme sistemi içerisinde pazarlama ve üretimle ilgili tüm faaliyetler yer alır.

Çok basit bir tanımla, bu tür franchising "Fikir Satmak" şeklinde tanımlanabilir. Oteller, restoranlar, perakende satış mağazaları, kiralama ve danışmanlık hizmetleri bu tanım içerisinde yer alır.

Son yıllarda işletme sistemi franchising'inin büyüme hızı diğer franchising'lere göre daha fazladır.

İşletme sistemi franchising'i diyebileceğimiz "Business Format Franchising" sözleşmesi içerisinde yer alan 4 temel unsur vardır. Bu unsurlar;

  • Franchisor sahip olduğu belirli bir ismin veya markanın kullanılması için Franchisee'ye izin verir.
  • Franchisee üzerinde, sözleşme süresince davam eden bir denetime sahiptir.
  • Yine sözleşme boyunca Franchisor, Franchisee'ye belirli yardım ve hizmette bulunur.
  • Bu imtiyaza karşılık bedelin ödeme şekli olan "Royalty" nin miktarı periyodik ödemeler şeklinde tespit edilir.

Dünyanın en çok tercih edilen franchising sistemi olan Realty®Co., Gayrimenkul sektöründe, franchiseelerin en çok ihtiyaç duyduğu unsurları göz önünde bulundurarak sizlere ayrıcalıklar ile dolu başarının tesadüf olmadığı bir iş hayatı sunuyor.

Bir işletme sistemi olan franchising sistemini sektöre taşımış olan Realty®Co. ile her yaptığınız işlemde yanınızda olacağız.

NEDEN REALTY®Co. ?

ULUSLARARASI GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNÜ BÖLGENİZDE BELİRLEYECEKSİNİZ

Bulunduğunuz bölgeden Dünyanın beş kıtasında yer alan elliyi aşkın ülkede gayrimenkul alım satım ve kiralama hizmeti verebilecek bir tek siz olacaksınız.

BÖLGENİZDE VE DÜNYADA TEKSİNİZ

Bölgenizde sizden başka ikinci bir franchise ofisi açılmasına izin vermeyen sistemimiz sizin bölgenizdeki profesyonelliğinizi koruyarak en yüksek başarıya ulaşmanızı sağlamaktadır.

KALİTELİ HİZMET SUNMANIZ İÇİN CALL CENTER

Haftanın 6 günü sabah 09:00, gece 02:00 saatleri arasında hizmet veren çağrı merkezimiz, müşteri kaybı ve memnuniyetsizliği yaşamamanızı sağlamakta ve  aynı zamanda kaliteli hizmet vermenize de destek vermektedir.

BÖLGENİZDE PORTFÖYLERİNİ DÜNYAYA SUNAN BİR TEK SİZ OLACAKSINIZ

Portföylerinizin uluslararası nihai alıcılara ulaşması için Realty®Co., dünyanın önde gelen gayrimenkul fuarlarına katılır ve bu fuarlarda işinde uzman olan pazarlama ekibi ile gayrimenkullerin satışını sağlamaktadır.

DÜNYANIN EN ÇOK KULLANILAN GAYRİMENKUL PORTALLARI EMRİNİZDE

Ulusal gayrimenkul portallarında gayrimenkullerinizin yayınlamasını sağlayan markamız, ilan yönetim sitemi sayesinde personel, zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Aynı zamanda dünyada 200'ün üzerinde uluslararası gayrimenkul portalında da portföylerinizi satışa sunabilmektedir.

PAYLAŞIMLI DEĞİL SİZE ÖZEL CRM SİSTEMİ İLE İŞİNİZ ÇOK KOLAY

Özel yazılım ekibi ile oluşturulan CRM sistemi ile Realty®Co. randevu takibi, müşteri takibi, müşteri bilgilendirmeleri (sms-email), ilan/portal takibini, ödemelerinizi ve daha birçok ihtiyacınızı tek bir ekrandan yapabileceğiniz bir sistem sağlamaktadır.

OFİSİNİZ EŞSİZ, BAŞARINIZ GARANTİ

Markamız tarafından sektörde ilk defa Model ofis uygulaması yapılmaktadır. Müşterinin ağırlanacağı bölüm de dahil olmak üzere tüm gereksinimleriniz Realty®Co. mimari dönüşüm ekibi tarafından tasarlanmaktadır.

KALİTENİZ GARANTİ ALTINDA

Gerçek kurumsal kimlik ve hatasız matbu evraklara ulaşabileceğiniz online alışveriş platformu sayesinde zaman, sizin en büyük kazancınız olacaktır. İşinizde en kaliteli hizmetini sunarken en kaliteli materyalleri kullanmalı ve bu materyallere en iyi fiyata sahip olmalısınız.

SİZİN İÇİN SİZİ DENETLİYORUZ

Kalite tesadüf değildir. Hataya sebebiyet vermeden en iyi şekilde hizmet sunmanız için daima yanınızda olan Realty®Co. ISO 9001-2008 kalite standardizasyon sistemi ile hizmet vermektedir. Tüm franchise ofislerinde aynı kalitede hizmet vermesi için gerekli denetimleri sürdüren marka, gizli müşteri uygulaması ile de standartlarını her daim koruyarak, aynı kalmasını sağlamaktadır.

KİMSE SİZİN KADAR HIZLI SATAMAZ

Bölgenizdeki inşaat firmaları ile özel çalışmalar yapmanızı sağlayan özel projeler departmanı görüşmelerden sözleşme ve satış aşamasına kadar daima yanınızdadır. Markanın gücü ulusal ve uluslararası gayrimenkul pazarındaki pazarlama gücü eşliğinde bölgenizde ilk tercih olmanızı sağlamaktadır.

BÖLGENİZE DEĞER KATACAKSINIZ

Kurumsal gayrimenkullerin pazarlamasında dünyanın önde geren markalarına danışmanlık veren Realty®Co. bölgenizdeki nitelikli gayrimenkullerin pazarlanmasında sizin ile birlikte hareket ederek daha hızlı sonuç elde etmenizi sağlar.

HİÇ BİR LİSAN SİZE YABANCI DEĞİL

Dünyanın beş kıtasının ana lisanında hizmet vermenizi sağlayan gerçek çevirmenler sayesinde yabancı yatırımcıya hizmet vermek artık sadece sizin elinizde. Yatırımcıların ve alıcıların en büyük tercihi olan anadilde hizmet sizin portföylerinizin sunumu ile mümkün.

DUAYENLERDEN SAHADA BİREBİR EĞİTİM İLE BÖLGEDE % 100 BAŞARI

Dünyanın ulaşılması en zor değeri bilgidir. 20 yılı aşkındır uluslararası gayrimenkul sektöründe var olan markamızın kurucusu ile birlikte bire bir uygulamalı eğitime hazır mısınız? Sıfırdan ofis yönetimi, saha çalışmaları ve hatta satış kapatma işlemlerini Sayın Fatih ELİBOL ile birlikte gerçekleştireceksiniz. Teorik eğitimleri harita mühendisler gayrimenkul değerleme uzmanları eşliğinde alacaksınız.

İŞLETME SİSTEMİ FRANCHİSİNG SİSTEMİ İLE KAYBETMEK YOK

Raelty-TR'nin size özel hazırlayacağı özel ödeme koşulları ve bölgenize özel sağlanacak avantajlardan yararlanmak için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

TÜM DÜNYAYA PARA GÖNDERME VE ALMA SERVİSİ WESTERN UNİON İLE DAHA GÜÇLÜSÜNÜZ

Realty®Co. franchise ofisleri Dünyanın gayrimenkul sektörüne yön veren en güvenilir marka olmasının yanısıra, Western Union işbirliği sayesinde tüm müşterilerine dakikalar içinde, banka hesabına gerek duymadan,  yurtiçi para transferi ve yurtdışı para transferi hizmeti sağlamaktadır.

HUKUKİ DANIŞMANLARIMIZ HEP YANINIZDA OLACAK

Uzman hukuki danışmanlarımız kanalıyla tüm Franchise Alan iş ortaklarımıza mesleki faaliyet, ofis yönetimi ve müşteri ilişkileri konularında ihtiyaç duyulan hukuki danışmanlık desteğini sağlıyoruz.