Realty-TR Muğla Fethiye

Hayalleriniz bizde gerçek olur!

Bölgemizde en iyi, en kaliteli hizmeti sunarak, herkesin güvenilir Gayrimenkul danışmanlığını yapmak üzere; 2016 yılı Ekim ayından beri sizlere hizmet sunmaktayız.

Dünyanın gayrimenkul vitrini Realty-Tr Fethiye; yenilikçi ve profesyonel ekibi ile haftanın altı günü Çarşı caddesi Cumhuriyet mah. No:198 adresinde 24 saat hizmetinizdedir.

Haftanın 6 günü sabah 09:00, gece 02:00 saatleri arasında hizmet veren çağrı merkezimiz, müşteri memnuniyetsizliği yaşamamamızı sağlamakta ve aynı zamanda kaliteli hizmet vermemize de destek vermektedir.

Müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul ediyor, rakiplerimizin örnek alacağı bir şekilde bölgemizde fark ve değer yaratarak, tüm bilgi ve birikimimizle beklentilerinize hizmet vermekteyiz.

Sizlere en doğru kanaldan uygun çözüm ve değer önerileri sunarak, geniş portföyümüz ve hizmet yelpazemizi hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırmayı hedefleyerek, etik değerlerin ve sosyal sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

Müşterilerimize her zaman "şeffaf", "anlaşılır", "sorumlu" ve "güvenilir" bir yaklaşımla kurumsal çalışmalarımızı sürdürüyor ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

Tüm satış ve kiralama süresince danışmanlarımızla hep yanınızda olarak, sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde mağdur olmamanız için önlemleri alıyor, Realty-TR hukuk servisi ile güvenli hizmet almanızı sağlıyoruz.

Hayallerinizdeki sevimli evi bulmanız için bizi arayın, rüyalarınızı biz gerçekleştirelim.

Konum

İletişim

  • Çarşı Caddesi No: 198 - Fethiye, Muğla, TÜRKİYE
  • +90 850 441 7128
  • fethiye@realty.com.tr

Ofisin Diğer İlanları

Broker ve Portföy Yöneticileri