Kurumsal

İlklerimiz ve Özelliklerimiz

 
İlklerimiz ve Özelliklerimiz

Realty®Co.’nun gayrimenkul sektörüne İşletme Sistemi Franchising ile getirdiği "ilk"ler ve sahip olduğumuz özelliklerimiz:

- Markamız, dünyada gayrimenkul sektöründe ilk ve tek olan İşletme Sistemi Franchising (Business Format Franchising) ile franchise veren marka özelliğine sahiptir.

- Gayrimenkul sektöründe bir franchise markası olan Realty®Co., 2015 senesinde sektöründe ilk kez Avrupa Birliği Tüm Tüketiciler Derneği tarafından yılın altın markası seçilmiştir.

- Realty®Co., franchise ofislerinin doğru fiyat ve kalitede matbu evrak ve baskılı ürünlerini online tedarik edebilmesini sağlayan tek markadır.

- Realty®Co., franchise ofislerine “Model ofis” sistemi ile dekorasyon ve dönüşüm hizmeti sağlayan tek markadır.

- Dünyada ilk ve tek ilan yönetim departmanını kuran Realty®Co., dünyanın önde gelen gayrimenkul portallarında franchise ofislerimizin gayrimenkul ilanlarını her ülkenin kendi lisanında yayınlamaktadır.

- Gayrimenkul sektöründe gerçek eğitimin sadece teorikte kalmaması gerektiği gerçeği ile özel pratik eğitim sitemini ülkemizde hayata geçirdik.

- Dünyada çağrı merkezi sistemi ile 7/24 İngilizce ve Türkçe hizmet veren tek gayrimenkul danışmanlık markasıyız.

- Markamız gayrimenkul sektöründe uluslararası standardizasyon sistemi olan İSO 9001-2008 kalite standartlarına uygun hizmet vermektedir.

- Franchise ofislerimizin, bulundukları bölgeden dünyanın 5 kıtasında gayrimenkul alım satım ve kiralamalarına aracılık ediyoruz.

- Günümüzde dünyanın en eşsiz CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) sitemine sahip olan Realty®Co. 12 lisanda hizmet vermektedir.