Kurumsal

Yatırım Hizmetleri

 
Yatırım Hizmetleri

Son zamanlarda daha da kırılganlaşan global piyasa koşulları, yüksek getiri performansları ve düşük riskleriyle öne çıkan gayrimenkul yatırımlarına olan talebi her geçen gün daha da artmaktadır. Gayrimenkul yatırımlarının da diğer menkul yatırım araçları gibi değerlerinin korunması ve maksimum finansal getiriyi sağlamaları amacıyla profesyoneller tarafından yönetilmesi gerekmektedir.

Realty®Co. Yatırım Hizmetleri bireysel veya kurumsal gayrimenkul portföyünüzün ticari başarısının sürdürülebilir olmasını ve değerlerinin arttırılmasını sağlar. Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı hizmeti almak isteyen bireysel veya kurumsal müşterilerimizin yatırım beklentileri değerlendirilerek, yatırım stratejileri oluşturulur.

Bu hizmet kapsamında portföy yöneticilerimiz;

Gayrimenkul yatırımı yapacak yatırımcılara:

  • Gayrimenkul yatırımı hakkında genel bilgiler verir. 
  • Yatırımcının getiri ve değerlendirme beklentilerini anlayarak bir yatırım stratejisi oluşturur.
  • Oluşturulan yatırım stratejisi doğrultusunda Realty®Co. franchise ofisleriyle bölgelerindeki yatırıma uygun gayrimenkulleri değerlendirerek yatırım portföyü oluşturulur. 
  • Bölgenin ve bölge gayrimenkullerinin gelişim raporları yatırımcılara sunularak yatırımın geri dönüşü ve verimliği için ön izlemede bulunulur.

Mevcut yatırımcılara:

  • Kapsamlı bir mevcut durum analizini takiben, gayrimenkullerinizin yapısı, kârlılık ve potansiyeline bağlı olarak sizin için geleceğe dönük bir gayrimenkul stratejisi geliştirir.
  • Sorunlu gayrimenkulleriniz için hızlı ve yaratıcı bir kurtarma stratejisi ve aksiyon planı oluşturur.
  • İpotekli gayrimenkulleri alım/satım işlemlerine hazır hale getirebilmek için gerekli olan işlemleri yürütür; satıcıyla alıcı arasındaki ilişkiyi yöneterek söz konusu gayrimenkuller ile hızlı ve sorunsuz hareket olanağı sağlar.
  • Gayrimenkul portföyünüzün zaman içindeki değer değişimi ve verimini sürekli test eder ve gerekli revizyonları gündeme getirerek maksimum fayda ve kazanç elde etmenizi sağlar.